Birgit Linnamäe

Saanud Eesti (Estonian Business School, Tartu Ülikool) ja Itaalia (Università degli Studi di Parma) ülikoolidest cum laude magistrikraadi majanduses ja strateegilises juhtimises, on Birgit Linnamäe paljusid võõrkeeli (10) valdav ja erinevaid ärikultuure ja -tasandeid tunnetav rikkaliku praktilise kogemusega mentor, strateeg, koolitaja ning juht. Birgitil on Euroopa ja Aasiaga võõrsil töötamise pagas ja üle 20 aasta tootmisettevõtete käivitamise ja arendamise kogemus.

Strateegilise ja loomingulise mõtlejana, on ta majandussektori- ja funktsiooniüleste teadmistega juhtimisest, turundusest, müügist, sisseostust, tootmisest, teenusest, finantsplaneerimisest, logistikast ning seejuures erinevatest tarbija- ja kliendispektritest. Koolituskavades on läbirääkimised, kultuurierinevused ja -ühisosa, enesejuhtimine, keeruliste olukordade lahendamine töös, meeskonnatöö, viha juhtimine, avalik esinemine; seosed mõtlemise (kiire ja aeglane), kehahoiu, keele ja käitumise vahel, välisturgude arendus, verbaalne ja mitteverbaalne suhtlus.

Tulemused saavutab koostööd tegevate gruppide loomise ja inspireerimisega võimaluste avastamiseks ning kliendi ootuste ületamiseks. Tegutseb inimkeskselt ja rätsepalähenemisega nii alustavate, pere- kui suurettevõtetega.

Birgitiga saab ühendust e-posti aadressil birgit.linnamae@gmail.com ja telefonil +372 512 8000.
Rohkem infot:
Birgit Linnamäe juhtimiskonsultatsioonid
Birgit Linnamäe (Linkedin)