Piia Berting

Piia Berting on nõustaja, terapeut ja koolitaja. Ta on omandanud magistrikraadi Estonian Business School’is (2003) ja täiendanud ennast Tartu Ülikoolis psühholoogia valdkonnas ning Holistilise Teraapia Instituudis.

Alates 2005.a. on Piia olnud lektoriks Tallinna Ülikooli Avatud Ülikooli Täiendõppekeskuses (koolijuhid ja õpetajad), külalisõppejõuks Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ning külalisõpetajaks üldhariduskoolides, samuti läbi viinud koolitusi erinevatele organisatsioonidele (Ida-Tallinna Keskhaigla, Põhja-Eesti Regionaalhaigla, Leivaliit, Töötukassa, Rahvusraamatukogu, Saku Vallavalitsus, Sisekaitseakadeemia, mitmed üldhariduskoolid) ning esinenud seminaridel ja konverentsidel. Piia teemadeks on stressijuhtimine, enesemotivatsioon ja motiveerimine, suhtlemisoskused, emotsionaalne intelligentsus, personali juhtimine, psühholoogia ja eneseareng, samuti ka organisatsiooni kultuur ja mikrokliima ning organisatsioonikäitumine.

Lisaks on Piia töötanud aastaid müügi ja turunduse valdkonnas, trükikojas Printon, televisioonis ja mujal. Tal on kaks toredat last ja tema lemmikhobiks on tantsimine.

Piiaga saab ühendust e-posti aadressil piia.berting@gmail.com või telefonil 5077142.

Rohkem infot:
https://piiaberting.weebly.com/